A(z) Rotograph Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Nyomdai előkészító / Pre-press operátor munka

Budapest XI. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
Budapesti, dél-budai keskenypályás flexonyomdánkba nyomdai előkészítő (pre-press operator) munkatársat keresünk!

NEM kreatív grafikus tervezői állás!

Feladatai; a kreatívoktól érkező grafikák nyomtathatóvá alakítása és javítása, ennek kommunikálása, grafikák jóváhagyatása, kilövés elkészítése, klisék megrendelése, kapcsolattartás a formakészítőkkel és Megrendelőkkel.

A munkafolyamat lépések státuszainak rögzítése, és azok továbbítása az érintett munkatársak felé a cég integrált rendszerében.

Elvárások:
Alap elvárások;

• rendelkezik nyomdai alapismeretekkel
• alapos készséggel használja PC-s környezetben az Illustrator, Photoshop, InDesign programokat
• rutinosan használja a MS programokat (Outlook, Word, Excel)
• precíz odafigyeléssel kezeli a több szálon futó munkafolyamatokat
• Angol alapfokú nyelvtudás
• jó kommunikációs képességgel tartja a kapcsolatot a magyar vagy külföldi megrendelőkkel, és/vagy azok kreatív grafikusaival
• elkötelezett a kiváló minőséget produkáló munkavégzés mellett,
• jó stressztűrő és problémamegoldó képességgel kezeli a felmerülő problémás helyzeteket

Előnyben azok a jelenkezők, akik a lenti kompetenciákkal is rendelkeznek, ugyanakkor ezek elsajátítását biztosítjuk!

• ismeri a flexo nyomtatás technológiáját és sajátosságait pre-press szempontból
• CorelDraw, Esko ismerete
• ismeretei vannak a PS, a RIP, az LPI és a rácsszög fogalmairól

Jelentkezni kizárólag e-mailben lehet! Szakmai önéletrajzot és fizetési elképzelést kérjük az allas@rotograph.hu e-mail címre küldeni.

A RotoGraph Kft. 1998 óta FMCG termékek elismert budapesti csomagolóanyag gyártója és beszállítója. A cég a dinamikusan fejlődő KKV kategóriába tartozik, létszáma: 15 fő.

Amit ajánlunk:
☻ Stabil munkahely 1998 óta
☻ Fiatalos, dinamikus csapat
☻ Emberközpontú vállalati kultúra
☻ Szakmai képzés (betanítás) az érdeklődő és megfelelő motivációval rendelkezők részére
☻ Önálló munkavégzés

Fizetés: Jelentkezni kizárólag e-mailben lehet! Szakmai önéletrajzot és fizetési elképzelést kérjük az allas@rotograph.hu e-mail címre küldeni.

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Középiskola

Nyelvismeret:
Angol