Jobmonitor.hu

A(z) MEOSZ az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

oktatásszervező munka

Budapest III. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
- uniós projektből megvalósuló képzési adminisztráció,
- közreműködés képzési akkreditáció dokumentációjának elkészítésében,
- találkozók, képzések szervezése, adminisztrálása,
- kapcsolattartás a képzés résztvevőivel.

Elvárások:
- min. középfokú végzettség,
- min. 1 év oktatásszervezésben (lehetőleg felnőttképzésben) szerzett tapasztalat,
- pontosság, megbízhatóság,
- önálló munkavégzés,
- büntetlen előélet
- fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
- motivációs levél
- végzettséget igazoló dokumentumok másolata
- megváltozott munkaképességű személyek jelentkezését is várjuk!

A Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége (MEOSZ) hazánk egyik legnagyobb közhasznú civil szervezete, mely a mozgássérültek érdekeinek képviseletével és védelmével foglalkozik.

Fizetés: Versenyképes jövedelem

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola