A(z) "sk-soft" Számítástechnikai és Kereskedelmi Betéti Társaság az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Operátor ( minőségellenőrzés, tesztelés) munka

Bicske, Fejér

Feladatok, munka:
Elektronikai gyártó cég saját állományában gyártósori támogató feladatok.
- minőségellenőrzés
- tesztelés (előtesztelés, végtesztelés)
- beültetés
- összeszerelés.
Könnyű fizikai munka.

Elvárások:
- számítógépkezelés alapszinten
- jó látás (akár szemüveggel)

Bicskei partnerünk teljesítmény modulok fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. Stabil vállalat, ahol családias hangulatban, modern munkakörülmények között dolgozhat.
A munkáltató céges buszjáratokkal segíti a munkába járást 3 irányból. Egyéb településekről érkezőknek emelt összegű bejárás támogatást biztosít.

Amit ajánlunk:
- bejelentett főállás
- fix alapbér
- műszakpótlék
- cafeteria
- túlórára 100% pótlék
- Tatabánya, Biatorbágy és Csákvár irányából ingyenes buszjáratok vagy emelt összegű bejárás támogatás
- kellemes munkahelyi hangulat
- modern munkakörnyezet
- kulturált étkezési lehetőség
- KONDITEREM: jól felszerelt, INGYENESEN használható
- csapatépítők, családi programok
- FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG

Fizetés: Kezdő operátor havi bruttó alapbére: 215.000Ft Ami erre rájön: + 30% műszakpótlék (18--06 közötti munkaórákra) + 100% kifizetés túlórára + cafeteria Bejárás: INGYENES Tatabánya-Bicske, Biatorbágy-Bicske és Csákvár-Bicske útvonalon közlekedő céges járatokkal. Egyéb településekről bejárás támogatás vehető igénybe autóra, tömegközlekedésre.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Általános iskola