Jobmonitor.hu

2020-06-25 13:01:02 2020-07-09

A(z) PyroGroup Technology Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

összeszerelő munkatárs munka

Szeged, Csongrád

Feladatok:
1. Saját gyártású egyedi műszerek a összeszerelése, tesztelése.
2. Az összeszerelő részlegben lévő feladatok elvégzése.
3. Meghibásodott műszerek javítása.
4. Szerelési folyamatok fejlesztésében való részvétel.

Elvárások:
1. Jó kézügyesség.
2. Pontos, megbízható és felelősségteljes munkavégzés.
3. Írott műveleti eljárások értelmezése, követése, betartása.
4. Dokumentációs készség (az elvégzett munka szabvány szerinti dokumentációja).

Előny:
1. Számítástechnikai ismeretek
2. Megfelelő gyakorlati jártasság

A PyroGroup Kft. egy vertikálisan integrált tudományos és technológiai innovációs vállalat, amely komplex megoldásokat fejleszt az orvostechnológiai vállalatok és a gyógyszeripar számára. Kifinomúlt érzékelőket, kalibrátorokat, kiegészítőket és alkalmazási szoftvereket integrált rendszerbe foglaló termékeinket a világ több, mint 30 országában vezető világcégek használják nagy megelégedettséggel.

Olyan összeszerelő munkatársat keresünk, aki a legfejlettebb technológiákat alkalmazó, dinamikus, multidiszciplináris csapat tagja lenne, amelyben kutatók, mérnökök és technikusok dolgoznak együtt a sikerért.

1. Hosszútávú munkalahetőség. Vállalatunkra nincsenek negatív hatással a gazdasági bizonytalanságok, mint például a jelenlegi világjárvány.
2. Versenyképes kompenzáció.
3. Színvonalas/változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség.
4. A legújabb technológiák megismerése és alkalmazása.

Fizetés: Versenyképes kompenzáció

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző