Jobmonitor.hu

2020-03-25 11:27:55 2020-04-08

A(z) Ánandaszéva Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Pályázatíró/Projektmenedzser munka

Szeged, Csongrád

Feladatok:
Pályázati dokumentációk elkészítése
Megvalósíthatósági tanulmány/üzleti terv írása
Pénzügyi terv és költség-haszon elemzések készítése
Elnyert pályázatok nyomon követése/menedzselése
Pályázati elszámolások elkészítése
Helyszíni ellenőrzések előkészítése és koordinálása
Képzés szervezés, B típusú jogosítvány (esetleg saját autó)
Értékesítés támogatása
Ügyfél kapcsolattartás

Elvárások:
Határozott fellépés, logikus gondolkodásmód, gyors és önálló problémamegoldó készség, precizitás, pontosság, határidők betartása
Microsoft Office programok ismerete (Word, Excel)
Önállóság, nagyfokú kreativitás, munkabírás, jó kommunikációs készség
Előnyt jelent korábbi értékesítési és oktatói tapasztalat.

Cégünk pályázatírással és felnőttképzéssel és rendezvények szervezésével foglalkozik. Projektjeink nagy részét EU-s támogatásból valósítjuk meg. Bővebb információ a honlapunkon: www.soulcoach.hu. Jelentkezni e-mailben önéletrajz elküldésével! mohos.gabor@soulcoach.hu email címen. Korábbi nyertes pályázatok, referencia listájával.

Amit ajánlunk:
Folyamatos szakmai fejlődés.
Változatos feladatokat.
Kellemes munkahelyi légkört.
Versenyképes bérezés.
Kreatív önálló munka.

Fizetés: Bruttó 250.000 Ft - 370.000 Ft.

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Főiskola

Nyelvismeret:
Magyar