Jobmonitor.hu

2020-07-27 14:10:18 2020-08-10

A(z) Csengery-Consulting Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Pénzügyi és számviteli munkatárs munka

Budapest VII. kerület, Budapest

Feladatok:
- bizonylatok könyvelése (vevő, szállító, bank, pénztár, tárgyi eszköz)
- részvétel a bevallások, időszaki és éves beszámoló elkészítésében
- bérszámfejtés
- banki utalások kezelése
- dokumentációk, szerződések nyilvántartása
- a cégekkel való napi szintű kapcsolattartás

Elvárások:
- pontos, önálló munkavégzés
- megbízhatóság
- pénzügyi-számviteli beállítottság

Az OrtoProfil cégcsoport 1992 óta működő, 100%-ban hazai tulajdonú, egészségügyi szolgáltató, a hazai piacvezető ortopédtechnikai- és gyógyászati segédeszköz szolgáltatók között foglalja el a helyét Magyarországon. Hazánk összes régiójára kiterjedő üzlethálózattal és gyártó műhelyekkel rendelkezik több mint 30 településen, közel 50 ponton, 180 fős ortopédiai műszerészekből, kötszerészekből, gyógyászati segédeszköz forgalmazókból, gyógytornászokból álló szakmai stábbal.
A cégcsoport budapesti központjába keressük a pénzügyi-számviteli osztály új munkatársát.

Amit ajánlunk:
- szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok
- versenyképes fizetés
- kellemes, családias munkakörnyezet, segítőkész kollégák
- belvárosi iroda

Fizetés: megegyezés szerint

Végzettség:
Főiskola