A(z) "AGRO-COW" Mezőgazdasági Termelő Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségü Társaság az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Pénzügyi-számviteli vezető, adótanácsadó munka

Berettyóújfalu, Hajdú-Bihar

Feladatok, munka:
- A társaság pénzügyi, számviteli, gazdasági és ellenőrző funkcióinak irányítása.
- a Kft. számviteli politikájának és rendszerének karbantartása, gazdasági események rögzítése és bizonylati fegyelem betartása.
- beszámolok (mérlegek, eredménykimutatás) összeállítása, azok hitelesíttetése, könyvvizsgálat biztosítása.
- pénzintézeti kapcsolatok biztosítása, bonyolítása

Elvárások:
-adóbevallások, költségvetési kötelezettségek teljesítése, azok nyilvántartása
- beérkezett számlák ellenőrzése, feldolgozása
- beruházások, leltározások, selejtezések elvégzése
- bér- munkaügyi feladatok ellenőrzése, irányítása

Az "AGRO-COW" Kft. Berettyóújfaluban található mezőgazdasági vállalat, amely fő tevékenysége a tejtermelés és növény termesztés.

Amit ajánlunk:
- kötetlen munkaidő
- családias környezet

Fizetés: - versenyképes fizetés megegyezés szerint - munkábajárás költségtérítése - céges mobil - laptop biztosítása

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Egyetem