A(z) PyroGroup Technology Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Programozó / Rendszergazda munka

Szeged, Csongrád

Feladatok, munka:
1. MS SQL adatbázisok tervezése, lekérdezések készítése, SQL script-ek írása
2. A vállalat szoftver termékeinek fejlesztésében való részvétel
3. Szoftver telepítők készítése
4. Technikai segítségnyújtás a felhasználók részére
5. Szerverek és munkaállomások szoftver és hardver telepítése, konfigurálása, karbantartása
6. Aktív hálózati eszközök beállításainak konfigurálása, felügyelete
7. Szervereken és munkaállomásokon tárolt adatok biztonsági mentése és azok naprakész dokumentációja
8. A vállalat belső hálózatának felügyelete, adminisztrációja
9. Hardveres és szoftveres hibák elhárítása, javítása
10. Hardver/szoftver beszerzés, garanciális ügyek intézése

Elvárások:
1. MS SQL ismeret
2. Szerver oldali IT ismeretek, adatbázis ismeret
3. Rendszerszemlélet
4. Pontos, megbízható munkavégzés
5. Dokumentációs készség (az elvégzett munka szabvány szerinti dokumentációja)

Előny:
1. InstallShield ismeret
2. Delphi ismeret
3. C++/C# ismeret
4. Közép vagy felsőfokú végzettség
5. Angol nyelvismeret
6. Szakmai gyakorlat

Nagymúltú gyógyszeripari kutatással és analitikai műszer rendszerek fejlesztésével foglalkozó nemzetközi vállalat MS SQL adatbazis kezeleseben jártas Programozó / Rendszergazda munkatársat keres.

Amit ajánlunk:
1. Kiemelkedő, versenyképes kompenzáció
2. Színvonalas/változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
3. A legújabb technológiák megismerése és alkalmazása

Fizetés: Megegyezés szerint

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola

Nyelvismeret:
Angol