Jobmonitor.hu

2020-07-29 16:35:49 2020-08-12

A(z) VALID SOLUTION Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Projektmenedzser munka

Budapest

Feladatok:
- építőipari projektek teljes körű menedzselése, szerződés, költségvetés szerinti teljesítés elősegítése
- kapcsolattartás beszállítókkal, megrendelővel, alvállalkozókkal
- projektek ütemterveinek elkészítése, nyomonkövetése
- projekt dokumentáció összeállítása
- kooperációkon történő részvétel
- döntéselőkészítési folyamatokban való részvétel
- vezetői riportok
- projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok

Elvárások:
- 5 éves szakmai tapasztalat
- felsőfokú végzettség (építő vagy építészmérnöki végzettség)
- önálló és precíz munkavégzés
- rugalmasság, kreativitás, agilitás
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, MS Project)
- B kategóriás jogosítvány

Cég bemutatása:
www.validsolution.eu

Amit ajánlunk:
- hosszútávú munkalehetőség (nem projekt alapon)
- szakmailag kihívást jelentő változatos projektek
- fiatalos, lendületes csapat

Fizetés: Megegyezés szerint

Végzettség:
Főiskola