A(z) Brill-Gastro Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Pultos-felszolgáló munka

Nagykanizsa, Zala

Feladatok, munka:
-önálló munkavégzés
-pontos, precíz munkavégzés, csapatmunka
-vendég és profitorientáltság
-környezetének és munkaterületének tisztaságára odafigyelő

Elvárások:
-felszolgálói munkában való jártasság (előny, de nem feltétel)

Előny:
-hosszú távra tervező
-nyitottság az új dolgokra
-rugalmas munkaidő kezelése
-gyors tanulás

Nagykanizsán frekventál helyen lévő igényes belvárosi Jago Kávézóba pultos-felszolgáló kollégákat - kolléganőket keresünk. Ha szeretnél vendéglátásban dolgozni, mosolygós vagy, nem okoz problémát a könnyed kommunikáció, megbízhatónak tartod magad és szeretsz csapatban dolgozni, akkor itt a helyed! A vendéglátásban szerzett tapasztalat előny, de a pályakezdőket sem zárjuk ki.

Munkakezdés időpontja: 2017. augusztus 21.

Amit ajánlunk:
-igényes, minőségi munkakörnyezet
-fiatalos, dinamikus csapat