Jobmonitor.hu

2020-02-12 14:40:52 2020-02-26

A(z) Superker Elektro Centrum Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Raktáros munkatárs munka

Székesfehérvár, Fejér

Feladatok:
Munka leírása

- szemrevételezi a leendő tárolási helyet és a beérkezett anyagot a szakszerű tárolás feltételeinek biztosítása érdekében

- a hibát, hiányosságot, sérülést jelzi a felettesének

- a beérkezett anyagot, árut le/felszedi, kicsomagolja és azonosítóval látja el (pl. kód, címke)

- az anyagokat, termékeket csoportosítja a megadott szempontok, előírások szerint

- továbbítja az anyagot/árut a kijelölt tárolási helyre, raktáron belüli anyagmozgatást végez

- előkészíti a szállításra váró anyagokat/árukat (kézzel vagy anyagmozgató gépek, eszközök segítségével)

- anyagokat, termékeket, tömeg- és darabárukat emel, hord és szállít anyagmozgató gépekkel, rakodógéppel (pl.: kézikocsival, hidraulikus emelővel, targoncával vagy daruval)

- különféle szállítóeszközökre, szállítószalagokra rakodja az árut

- üzemelteti a rakodásra használt gépi berendezéseket, egyszerűbb segédeszközöket (pl.: emelők, csigák, csigasorok, csörlők, kötelek, hevederek)

- folyékony anyagokat tartályokba, illetve tartályautókba tölt különböző tömlők, csövek, szivattyúk és egyéb berendezések segítségével

- egyezteti a fuvarokmányt és a rakományt a kiszállítandó egységrakományok előkészítése során

- pánttal, ragasztószalaggal, fóliával vagy egyéb módon rögzíti a rakományt

- elkülöníti a raklapon együtt nem szállítható termékeket az áruvédelmi jeleknek megfelelően elhelyezve azokat

- ellenőrzi az áru emelhetőségét

- számláz és pénzt kezel

- karbantartást és műszaki ellenőrzést végez

- tisztán tartja a rábízott gépeket, berendezéseket

Elvárások:
- raktári és / vagy értékesítési tapasztalat.
- villamossági anyagok ismerete

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola