A(z) Plazmaszolgálat Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Recepciós asszisztens (Törökbálint) munka

Törökbálint, Pest

Feladatok, munka:
• Bejövő telefonhívások fogadása
• Érkező személyek fogadása, tájékoztatása, informáltságuk biztosítása
• Postaküldemények átvétele
• Adminisztrációs és iktatási feladatok teljes körű ellátása
• Egyeztetések személyesen, online felületen (e-mail) és telefonon
• Folyamatos együttműködés a kollégákkal
• Az egyes központi egységek munkájának segítése
• Felmerülő problémák kezelése
• A cégközpont zavartalan működésének elősegítése

Elvárások:
• Legalább középfokú végzettség
• Átlagon felüli kommunikációs képesség
• Csapatmunkára való képesség
• Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
• Megbízható, precíz, pontos, dinamikus munkavégzés
• Proaktív hozzáállás
• Középfokú angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem szükséges)
• Felhasználói szintű számítógép kezelés (Word, Excel, Internet)

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. törökbálinti cégközpontjába RECEPCIÓS ASSZISZTENS (Törökbálint) munkakörbe munkatársat keres.

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk „RECEPCIÓS ASSZISZTENS - Törökbálint” jeligére!

Amit ajánlunk:
• Versenyképes fizetés
• Béren kívüli juttatások
• Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
• Megbecsültség
• Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdő