Jobmonitor.hu

2019-11-05 18:57:19 2019-11-19

A(z) NS Neuro-Service Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Recepciós asszisztens munka

Budapest II. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
Mi lesz a feladatod?
- Rád bíznánk a recepciós feladatok teljes ellátását (betegek fogadása, telefonos ügyintézés, kapcsolattartás)
- A Te feladatod lesz az infromációnyújtás és a páciensek támogatása, az előjegyzési időpontok és nyilvántartások kezelése és a pénzügyi számlák kiállítása
- Számítunk Rád a szakértelmedre az esetenkénti infúzió beadásában
- Te leszel a rendelő Őre, a színvonalas környezet fenntartásának felelőse

Elvárások:
Mit várunk Tőled?
- egészségügyi szakdolgozói végzettséget, szükség van a szakértelmedre
- infúzió beadásában aktív gyakorlati tapasztalatot, a magas színvonalú szolgáltatás küldetésünk
- felhasználói szintű számítógépes ismereteket
- pontos, precíz, önálló munkavégzést
- jó szervező, rendszerező képességet
- kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készséget
- és kedvességet,

Szeretnél jó csapatban, színvonalas magánrendelőben, részmunkaidős időbeosztással dolgozni?
A Neuromedic Egészségügyi Központba keressük azt az új kollégánkat, aki egészségügyi tapasztalattal rendelkezik és fontos számára a színvonalas szolgáltatás és a segítségnyújtás.
Ismerj meg minket és kollégáinkat: https://neuromedic.hu/magunkrol

Amit ajánlunk:
- Munkavégzés heti 3 nap (napi 8 óra) délutáni beosztásban
- Fontos, hogy ügyeleti illetve hétvégi munkavégzés NINCSEN, a munka-magánélet egyensúly megtartása fontos számunkra
- Hosszú távú munkalehetőség, biztonság
- Támogató, segítőkész csapat
- Színvonalas környezet
- Nagyon sok hálás szempár

Fizetés: Bruttó 170.000 - 180.000 Ft.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Főiskola