A(z) Donnavera Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Ruházati eladó olasz fehérnemű üzletbe munka

Budapest II. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
- vevők megszólítása, szakszerű kiszolgálása
- üzlet rendben tartása, árukészlet kezelése (árazás, kihelyezés)
- kitűzött kereskedelmi célok elérése
- pénztárgép, számítógép kezelése, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
- Kereskedelmi/értékesítési tapasztalat előny
- vevőközpontú beállítottság
- kommunikatív, lendületes, pozitív személyiség
- határozott, talpraesett, ápolt megjelenés
- célorientáltság
- angol nyelv társalgási szintű ismerete és magabiztos használata (olasz és más idegen nyelv ismerete előnyt jelent)

A Donnavera Kft. a Calzedonia cégcsoport franchise partnereként több mint 5 éve sikeresen üzemelteti a Mammut Bevásárlóközpontban található Intimissimi üzletet.

Fejlődési, előre lépési lehetőség, tréningek, fiatalos csapat, csodás munkakörnyezet

Fizetés: versenyképes fizetés, kimagasló prémium csomag, cafeteria, bkk bérlet, munkaruházat, kedvezmények

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdő

Végzettség:
Középiskola

Nyelvismeret:
Angol