Jobmonitor.hu

2020-05-19 13:33:36 2020-06-02

A(z) Cubicfox Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Scrum Master munka

Pécs, Baranya

Feladatok:
- Scrum csapat vezetése az agilis módszertanokban és scrum gyakorlatokban
- Product Owner és a fejlesztőcsapat segítése a hatékonyság - és az ügyfél elégedettség elérésére
- Önszerveződés elősegítése a Scrum csapatban
- Kommunikációs és folyamatbeli akadályok, konfliktushelyzetek feloldása
- A csapat és a Product Owner támogatása, illetve oktatás és mentorálás biztosítása

Elvárások:
- Scrum átfogó gyakorlati ismerete
- Korábbi tapasztalat Scrum csapatban
- Sikeres agilis technikákkal szerzett korábbi tapasztalat
- Folyékony angol kommunikáció írásban és szóban
- Kiváló kommunikációs készségek, emberközpontúság
- Problémák / Konfliktusok gyors elemzése és megoldása
- Csapatjátékos, a csapat érdekeit és céljait helyezi előtérbe
- Képes motivált és fókuszált maradni még akkor is ha sok a zavaró tényező

Előnyt jelent:

- Scrum Masterként szerzett korábbi tapasztalat
- Szoftver csapat tagjaként szerzett tapasztalat (nem fejlesztőként)

A Cubicfox egy pécsi székhellyel rendelkező webfejlesztő vállalkozás.

Alapításunk óta folyamatosan növekszünk, fiatalos csapatunk jelenleg 21 fővel dolgozik különböző, izgalmas projekteken.

Termékünk:

Innovatív és egyedi weblapok készítésével foglalkozunk, melyek középpontjában a hatékonyság és a felhasználói élmény állnak. Fejlesztőink a tudományt ötvözik a művészettel. Multifunkcionális, adatvezérelt, valós idejű, nagy teljesítményű és látványos honlapokat készítünk.

Missziónk:

Tehetséges, nagy tudású és lelkes csapatunk azon dolgozik, hogy olyan digitális terméket állítsunk elő, amelyre ügyfeleink és fejlesztőink egyaránt büszkék lesznek. Arra törekszünk, hogy egyszerű megoldásokat találjunk bonyolult kihívásokra, és ügyfeleink ragyogó ötlete olyan termékké alakuljon, amely újradefiniálja a piacot.

- Hosszú távú munkalehetőséget egy inspiráló, széles tudású csapatban
- Ígéretes nemzetközi projektekben való részvételt
- Arányosított 13. havi bért
- Kiemelkedő bérezést

Végzettség:
Nincs elvárt végzettség

Nyelvismeret:
Angol