A(z) Budapesti Kulturális és Képzési Egyesület az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Szakács munka

Budapest XII. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
Egyesületünk családias légkörben igényes szálláslehetőséget biztosít egyetemi hallgatók, valamint fiatal munkavállalók számára. A családias légkör biztosítása érdekében a házban étkezést, mosókonyhai, valamint takarítási szolgáltatást biztosítunk. A szolgáltatásokat egy fiatal, dinamikus csapat végzi, amelybe munkatársakat keresünk a következő munkakörbe:

- Szakács (napi 2 menü elkészítése, változatos ételekkel (magyar és nemzetközi), 15 főnek. Konyha és hozzátartozó területek teljes takarítása és tisztántartása)

- Cukrász/ Tálaló (Kisebb fogások és sütemények készítése, fehér mosogatás, terítés. A munkakörhöz napi 1,5 óra takarítás is tartozik)

Munkaidő és fizetés megegyezés szerint.

Elvárások:
Csapat szellem
Nyitottság
Megbízhatóság
Motiváció: hogy emberekkel, emberekért dolgozunk.

Amit ajánlunk:
Állandó és rugalmas időbeosztás
Jó munkalégkör
Igényes munkaruha
Folyamatos fejlődési lehetőség