A(z) My HR Team Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Szakmunka - Ausztria munka

Külföld

Feladatok, munka:
Osztrák partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat különböző munkahelyekre az alábbi munkakörökbe:

Zsaluzó,
Villanyszerelő,
Kőműves,
Hegesztő,
Lakatos.

Feladatok:

• A szakirányú területnek megfelelő minőségi, precíz munkavégzés,
• Együttműködés munkatársakkal, felettesekkel,
• Munkabiztonsági előírások betartása,
• Munkaeszközök gondos kezelése, rend megőrzése, fenntartása.

Elvárások:
• A pályázott munkakörre vonatkozó szakirányú végzettség,
• A pályázott munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (min. 1-2 év),
• Német nyelv legalább társalgási szintű, önálló kommunikációra alkalmas ismerete, amely a napi munkavégzéshez szükséges,
• Együttműködő hozzáállás, önálló munkavégzési képesség,
• B kat. jogosítvány és saját személygépkocsi előny.

Személyzeti szolgáltatóként segítséget szeretnénk nyújtani olyan álláskeresők részére, akik külföldön keresnek munkalehetőséget, viszonylag közel hazájukhoz.

Amit ajánlunk:
• Korrekt alapbér + pótlékok,
• Szállás ingyenes biztosítása (1-2 ágyas szobákban, panziókban), amely a munkavállalónak költséget nem jelent,
• Hazautazási költség hozzájárulás (3 hónap munkaviszony után),
• Osztrák bejelentett munkaviszony és biztosítás.

Munkavégzés helye:
Ausztria különböző területei (pl. Bécs, Alsó és Felső Ausztria, Tirol, stb.) munkakörtől függően - egyeztetés alapján.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző

Nyelvismeret:
Német