A(z) Propus Hungary az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Szakmunkák Németországban munka

Külföld

Feladatok, munka:
Szakmaspecifikusan ellátandó feladatkörök:
• Szobafestők: családi házak, közületek, nagyobb építkezések, vagy ipari létesítmények festése és/vagy tapétázása.
• Víz-, gáz, fűtésszerelők: egészségügyi berendezések/ vizesblokkok komplett felszerelése, átépítése (mosdó, kád, zuhanyzó), egyéb általános gáz- és fűtésszerelői feladatok ellátása.
• Villanyszerelők: családi házak, közületek, nagyobb építkezések, vagy ipari épületek villanyszerelési munkálatainak elvégzése.

Elvárások:
• Szakmai tapasztalat: min. 3-5 év (Németországban szerzett tapasztalat előny); szakvégzettség nélküli segédek jelentkezését is várjuk!
• Alap szintű német nyelvtudás (legalább A2), instrukciók megértése (előfeltétel)
• Jogosítvány, saját autó előny
• Hajlandóság hosszú távú németországi munkavállalásra

Dél-Németországban közel 30 éve sikeresen működő német partnercégünkhöz várjuk SZOBAFESTŐ, VÍZ-, GÁZ-, FŰTÉSSZERELŐ, valamint VILLANYSZERELŐ szakirányú végzettséggel és tapasztalattal rendelkező, németül alap kommunikációs szinten beszélő munkavállalók jelentkezését.

• Díjmentes szállás 5 szállásépületben Stuttgartban (2 ágyas igényes, felszerelt szobák)
• Hosszú távú, tartós munkavégzés egész évben
• Előlegfizetés készpénzben hetente
• Minden pénteken ingyenes ellátás étellel és itallal
• Személyes, helyszíni kapcsolattartás
• A próbaidő lejárta után karácsonyi és szabadságpénz (6 hónapos próbaidő)
• 160 órás munkaidő egy hónapban, túlórázási lehetőség van (nem kötelező)
• A foglalkoztató stabil, német vállalat (német cégben való foglalkoztatás, német bejelentés)
• Munkavégzés többnyire Baden-Württembergben (leginkább Stuttgart környékén)

Fizetés: Tapasztalattól függően 11-16 euró / órabér (nettó 1500-2500 euró / hó; kimagasló szakmai múlt és tudás esetén egyéni megállapodás); a fizetés minden hónap 15-ig számlára érkezik

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Nincs elvárt végzettség

Nyelvismeret:
Német Magyar