A(z) KRS HOLDING Korlátolt Felelősségű Társaság az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Szállodavezető munka

Balatonföldvár, Somogy

Feladatok, munka:
- foglalási, recepciós,takarítási tevékenységek vezetése és ellenőrzése;
-biztonsági intézkedések felügyelete;
- a bárral, az étteremmel, a rendezvényekkel és konferenciákkal kapcsolatos tevékenységek tervezése és felügyelete;
-szeszes ital, egészségügyi és egyéb törvények és szabályozások betartása;
- az ügyfelek elégedettségének felmérése és felülvizsgálata;
- könyvelési és beszerzési tevékenységek felügyelete;
- elszámolások készítése az intézmény számára;
- a dolgozók kiválasztásának, oktatásának és felügyeletének ellenőrzése;
- foglalkozás-egészségügyi és biztonsági szabályok betartatása;
- helyi turisztikai információk nyújtása a vendégeknek, kirándulások és szállítás szervezése;
- az egység működéséhez a műszaki és tárgyi feltételek biztosítása.

Elvárások:
- felsőfokú turisztikai szakirányú végzettség
- angol/német felsőfokú nyelvismeret (használat)
- önálló munkavégzés
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
- jó szervező képesség
- utazási irodákkal való kapcsolattartás

Balatonföldváron található szállodába keresünk önállóan dolgozni tudó, tapasztalattal rendelkező szállodavezetőt.

Amit ajánlunk:
- Versenyképes jövedelem
- Fiatalos csapat
- Rugalmas munkaidő
- Izgalmas , nagy lehetőségeket magában rejtő munkakör
- céges telefon, laptop
- lakhatás,étkezés biztosítása
- szakmai fejlődési lehetőség

Fizetés: -a hotel teljesítményét is alapul vevő bérezés, egyedi megállapodás alapján. - lakhatás, étkezés - céges telefon, laptop, autó

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Főiskola

Nyelvismeret:
Angol Német