A(z) Solver Unio Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Számviteli munkatárs / 4 órás munka

Budapest

Feladatok, munka:
Koordinálja, szervezi a Társaság számviteli, egyéb gazdálkodási feladatait a szerződött könyvelő irodával. E munkaköre keretében feladatai:
• Bejövő számlák, vegyes bizonylatok könyvelésének előkészítése
• Kimenő számlák elkészítése
• Bejövő számlák ellenőrzése, analitikus nyilvántartások vezetése
• Házipénztárak vezetése
• A leltárak készítése
• Havi és éves zárások elkészítésében való közreműködés
• Főkönyvi kivonatok rendszeres ellenőrzése

Elvárások:
• Legalább középfokú szakirányú (számvitel) végzettség
• Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat,
• Megbízható, pontos munkavégzés
• Önálló munkavégzés képessége
• Kiváló problémamegoldó készség
• Pontos, igényes és hatékony munkavégzés

Amit ajánlunk:
• Változatos, rugalmas, önálló munkavégzés
• Versenyképes jövedelem, stabil kisvállalati háttér

Fizetés: Kérjük önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Középiskola