A(z) OctaForm Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Szerviztechnikus munka

Budapest

Feladatok, munka:
Hálózatos vízautomaták szervizeléséhez és karbantartásához keresünk fiatal, agilis munkatársat műszerész, elektronikai műszerész tapasztalattal, határozatlan idejű szerződéssel.
Vízvezeték szerelői tapaszalt előny.

Elvárások:
minimum 2-3 év szerviz területen szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány (az állás betöltéséhez jogosítvány megléte elengedhetetlen)
terhelhetőség

Cégünk közel 15 éve van jelen a piacon hálózatos vízautomatákkal. Csak prémium minőségű automaták forgalmazásával és bérbe adásával foglalkozunk. Ügyfélkörünk hatékonyabb ellátása érdekében keresünk további 1 fő szerviztechnikust

Amit ajánlunk:
dinamikus csapat
fejlődési lehetőségé
versenyképes fizetés

Fizetés: nettó 200.000 Ft alap bér, mobiltelefon

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola