Jobmonitor.hu

2021-01-13 08:38:35 2021-01-27

A(z) Integra Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Szerviztechnikus és műhelyi dolgozó munka

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Feladatok:
Az Integra Kft. 30 éve foglalkozik szállítószalagok, szállítópályák forgalmazásával, gyártásával, valamint darabolástechnikai termékek kereskedelmével és szervizével.
Cégünk szerviztechnikus és műhelyi dolgozó pozícióba munkatársakat keres azonnali kezdéssel.
Családias légkörű csapatunkba olyan személyek jelentkezését várjuk, akik örömmel dolgoznak műhelygépekkel, szeretik a rendezett raktári-és munkakörnyezetet és ennek elérését és fenntartását képesek kreatív módon elősegíteni és a gyártási folyamatokat munkájukkal támogatni.

Elvárások:
- műszaki beállítottság, szerelői készség
- önálló, dinamikus munkavégzés

Előny:
- „B” kategóriás jogosítvány
- műszaki végzettség, műszaki területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
- biztos, stabil hátterű cég
- modern, rendezett munkakörnyezet
- szervezett munkafolyamatok
- versenyképes bérezés

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Általános iskola