Jobmonitor.hu

2020-10-08 14:40:33 2020-10-22

A(z) My HR Team Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Targoncavezető munka

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Feladatok:
Miskolci gyártó partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Targoncavezető

Feladatok:
• Termelési és raktárterületen belül történő gépi és kézi anyagmozgatási feladatok ellátása,
• Áru összekészítés, közúti szállító eszközök rakodása,
• Anyagmozgások dokumentálása, regisztrálása a vállalatirányítási rendszerben,
• Szoros együttműködés a közvetlen munkatársakkal, felettesekkel.

Elvárások:
• Minimum 8 általános iskolai végzettség, középfokú végzettség előny,
• Targoncavezetői engedély vezetőüléses, vezetőállásos, és kézi gyalogkíséretű típusokra,
• Legalább 1 év targoncavezetői és raktározási tapasztalat,
• 4 műszakos munkarend, 12 órás műszakok vállalása,
• Körültekintő munkavégzés.

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Amit ajánlunk:
• Béren kívüli juttatások,
• A cég eredményeivel arányos bónusz,
• Stabil munkahely, hosszútávú együttműködés lehetősége.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző