A(z) Társasházkezelő Cég az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

társasházkezelő munka

Budapest VII. kerület, Budapest

Feladatok, munka:

Társasházak üzemeltetésével foglalkozó belvárosi cég felvételt hirdet társasházi ügyintéző munkakörbe.

Feladatok:
- kapcsolattartás a lakóközösséggel telefonon, e-mailben, és személyesen.
- biztosítások, kárbejelentések intézése
- fizetési felszólítások kiküldése
- iratanyagok kihordása társasházakhoz.
- különböző kimutatások készítése.
- pályázatok elkészítése, beadása
- szvb ülések, közgyűlések megtartása
- telefonos ügyelet munkaidőn túl

Elvárások:
Elvárt végzettség: szakközépiskola, néhány év gyakorlat
Elvárásaink: gyors, pontos, precíz munkavégzés, jó fogalmazó képesség. Jó szervező készség, több tevékenység párhuzamos koordinálása. Microsoft alkalmazások közép szintű ismerete. Felelősségteljes munkakör!
Csak hosszútávban gondolkodok jelentkezését várjuk.

Fényképes önéletrajzát és fizetési igényét a thuzemeltetes@gmail.com e-mail címre kérjük megküldeni.

Fizetés: Az önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel várjuk!

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Nincs elvárt végzettség