A(z) Liberty Life Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Telefonos asszisztens munka

Budapest IX. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
IX. Kerületi irodánkba Call centerbe telefonos időpont egyeztetőket keresek.

Feladat: Ügyfelek telefonon felhívása, ingyenes és fájdalommentes szolgáltatásunkat felkínálni ezután időpont egyeztetés.

Bérezés: fix 900 Ft/ óra + Jutalék összesen 170,000 Ft
Második hónaptól 1000 Ft/ óra + jutalék összesen 190000 Ft

Miért éri meg nálunk dolgoznod?

Mert a unkaidő H-P 08:45 - 17:00
Egy vidám jó hangulatú csapattal dolgozhatsz
Nincsenek túlórák
Szabad a hétvége.
Segítőkész kollégáink mindenre megtanítanak, amire szükséged lehet!

Munka végzés helye: IX, kerület Boráros tér 1.

Jelentkezés módja: önéletrajz küldésével a hr.libertylife@gmail.com E-mail címre

Elvárások:
Ügyfelek telefonon felhívása, ingyenes és fájdalommentes szolgáltatásunkat felkínálni ezután időpont egyeztetés.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Nincs elvárt végzettség