A(z) Mannavita az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Telefonos Értékesítő munkatárs munka

Budapest

Feladatok, munka:
Meglévő vevőket (végső fogyasztókat) telefonon visszahívni és számukra újra értékesíteni.

Elvárások:
Telefonos értékesítésben vagy telefonos ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség és hogy szeresd az önálló munkavégzést.
Előny: étrend-kiegészítők, bio termékek, szuperfoodok, reform-élelmiszerek, vitaminok jellemzőinek, tulajdonságainak ismerete.

2010 óta működő, magyar családi vállalkozás vagyunk. Étrend-kiegészítőket, méhészeti termékeket, bio termékeket, gyógyhatású készítményeket és szuperfoodokat gyártunk és értékesítünk. Keress rá a MANNAVITA névre a Google képkeresőjében és megtalálod a termékeinket.

Fiatalos csapat, rugalmas munkaidő, előállítási költségen hozzáférés a cég termékeihez, sok új tudás megszerzése.

Fizetés: Alap bér + jutalék, melynek mértéke csak rajtad múlik.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola