A(z) Elastic'91 Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Telekom tanácsadó és értékesítő munka

Kisújszállás, Jász-Nagykun-Szolnok

Feladatok, munka:
AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:
- Élményt nyújtó ügyfélkiszolgálás, a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
- Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás
- Eszközök, online szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknek
- Panaszok, reklamációk kezelése

Elvárások:
TÉGED KERESÜNK, HA:
- Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
- Kiválóak kommunikációs és problémamegoldó készségeid
- Fontos számodra az ügyfélközpontúság
- Eredményorientált és dinamikus vagy
- Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt
- Precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza kihívásoktól

ELŐNNYEL INDULSZ A PÁLYÁZÓK KÖZÖTT, HA:
- Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod
- Magabiztosan beszélsz angol nyelven is

Cég bemutatása:
Legyél Telekommunikációs tanácsadó és értékesítő
a Magyar Telekom hivatalos Partnerénél!
Új kollégából vezető értékesítő? Nálunk lehetséges! Építsd a karriered a Telekom hivatalos Partnerénél értékesítő munkatársként!
#ilovemyjob #szeretemamunkám #lifegoals #életcélom

Partner cég: Elastic '91 kft.
Üzlet, helyszín: 5310 Kisújszállás, Kálvin utca 11.

Amit ajánlunk:
MIÉRT JÓ VELÜNK DOLGOZNI?
- Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
- Teljesítményorientált, versenyképes jövedelemre tehetsz szert
- Lehetőséget adunk a legújabb készülékek, szolgáltatások kipróbálására
- Folyamatos támogatást és képzést kínálunk, hogy a legjobb lehess!

Fizetés: Nálunk a legmodernebb, élményt nyújtó játékos kiválasztási folyamaton mehetsz végig. Kíváncsi vagy? Jelentkezz e-mailen a karrier@elastic91.hu címen.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola