A(z) QUALITYCENTER Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Területi értékesítési képviselő munka

Összes megye

Feladatok, munka:
Már unod a jelenlegi munkádat és változatos munkára vágysz, amiben kreatívan az értékesítés területén megteremtheted egzisztenciádat?
Kizárólag azok jelentkezését várjuk, akik tudják, hogy a természetes kozmetikumok piaca dinamikusan bővül és egyre többen ismerik fel, hogy jó azt tudni, hogy mit kenünk magunkra.
Mi, a MontOlympe termékek magyarországi, kizárólagos forgalmazásával foglalkozó vállalkozás, keressük sikerre kiéhezett munkatársainkat az értékesítés területére.

Nem ígérünk olyat, amit nem tudunk betartani, lesznek problémák, lesznek nehéz megoldandó feladatok is. Munkamódszerünket és hozzáállásunkat a multiban megszokott rendezettség jellemzi, Tőled is ezt várjuk.

Induló csapatunkban ma még beléphetsz, ahol fix bér mellett a szorgalmat és az elért eredményeket jutalékos rendszerben korrekt módon kifizetjük.

Elégedett kozmetikus partnerek, átlag feletti értékesítési eredmények, magasabb jövedelem. Nem sajnáljuk kiváló munkatársainknak átutalni hónap elején az elmúlt hónap jogos, tényeken alapuló jutalékát. Ez sem mindenhol alapvető sajnos, ezért ezt is kiírjuk!

Nincs trükk, nincs mellébeszélés, kizárólag a prémium termékünkhöz illeszkedő hozzáállás és elismerés.

Számunkra a minőségi munkavégzés alapelvárás.Törekszünk arra, hogy minden vevőnk elégedett legyen.

Elvárások:
Jó esélyed van egy interjúra ha:
-van releváns ismereted és kapcsolatrendszered a kozmetikai termékek piacán
-érted és minden nap a hatékony munkavégzésre törekszel
-hibáiddal szembe mersz nézni és azokból folyamatosan tanulsz
-autóval rendelkezel
-szeretnél Magyarországon átlag feletti élet színvonalon élni és ezért hajlandó is vagy tenni
-számlaképes vagy ügynöki feladatvégzésre

Cég bemutatása:
Magunkról:
-ambiciózus, korrekt csapat
-a kozmetikai piacra dinamikusan betörő vállalkozás
-multiban edződött szakemberek
-a szakma egyik legkiválóbb kozmetikai szakértői támogatása
-kutató orvos csapat háttér
-prémium minőség, prémium árszabással
-világpiacon újonnan megjelenő páratlan lehetőség, amit nem szalasztunk el
-a természetes és egészséges szépségben hívő csapat
Weboldalunkon nézd meg termékeinket, magukért beszélnek! www.montolympe.com

Ha eddig elolvastad és motivált vagy, küldd el önéletrajzod, bérigényed!
Az egzisztenciádat magad teremtetheted meg, nem fogsz senkire rászorulni.
Időbeosztás: rugalmasan vevőink igényei szerint, élethelyzetedhez illeszkedően.
Értékesítési terület: Az ország teljes területén való értékesítési lehetőség, lakhely, ismeretség és a többi kollégával való megegyezés alapján.
Nálunk nem sokat, hanem eredményesen, hatékonyan kell dolgozni!!!

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola