A(z) Szega Camembert Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Területi képviselő munka

Diósd, Pest

Feladatok, munka:
• Budapesten és Pest megyében elhelyezkedő hipermarketek és kiskereskedelmi egységek rendszeres látogatása és rendelések felvétele túraterv alapján
• termékek bolti megjelenésének ellenőrzése, szerződésben foglaltak betartatása feltöltöttség ellenőrzése, polcképek kialakítása
• bolti tevékenység rögzítése
• eladást támogató anyagok kihelyezése a kereskedelmi partnerek egységeiben.

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Elvárások:
• minimum 3 éves területi értékesítési tapasztalat az FMCG szektorban
• kiváló kommunikációs készség
• proaktív hozzáállás
• alkalmasság önálló, dinamikus munkavégzésre
• érvényes B kategóriás jogosítvány,
• minimum középfokú számítástechnikai ismeretek és tablet használat

ELŐNYÖK:
• multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
• friss élelmiszer kereskedelem területén szerzett tapasztalat
• angolnyelv-tudás

Nagy múltú élelmiszer importőr vállalat kereskedelmi képviselőt keres, modern trade (hiper) és tradicionális láncokhoz tartozó üzletek látogatására.

Amit ajánlunk:
• versenyképes fizetés,
• mobiltelefon,
• dinamikus csapat,
• várható munkakezdés: azonnal

Szakmai tapasztalat:
3-5 év