A(z) INF Company Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Területi Képviselő munka

Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Feladatok, munka:
- Kis és nagykereskedők látogatása
- Rendelések generálása
- Letárgyalt másodlagos kihelyezések – promóciók lebonyolítása
- polc szervizelés
- megfelelő termékkészlet biztosítása a partnereknél

Elvárások:
- B kategóriás jogosítvány
- jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
- tanulási hajlandóság, szorgalom, kitartás, terhelhetőség
- nyitottság és elhivatottság az értékesítői munka iránt
- dinamikus, ambiciózus, eredményorientált személyiség
- szeresd a háziállatokat

Az INF Company Kft. kizárolagos forgalmazója Magyarországon a Kormotech gyár kutya-macska termékeinek Magyarországon.
MI-MINDENKI egy CSAPAT, egy CÉG, KORMOTECH

Amit ajánlunk:
- fiatal lendületes csapat
- karierépítési lehetőség
- hossztávú munkalehetőség
- Oktatás-értékesítési technikák
- kiküldetések az anyavállalathoz
- érdekes, változatos munkakör

Fizetés: - Fix munkabér + jutalék - szolgálati gépkocsi - Mobil telefon

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdő

Végzettség:
Középiskola