Jobmonitor.hu

2020-01-14 09:38:01 2020-01-28

A(z) Celitron Medical Technologies Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Tesztelő munka

Vác, Pest

Feladatok, munka:
Új munkaerőt keresünk Tesztelő pozícióba.

Feladatok:

-A végső tesztek hatékony végrehajtása a magas szintű termék-megfelelőség és a tesztelt termék
biztonságossága, hatékonysága elérése céljából
-A tesztelés során előforduló hibák/ hibás alkatrészek feltárása/kiszűrése, visszajelzés a gyártás részére
-Gyártásból kapott speciális alkatrészek tesztelése, hibák kiszűrése, fejlesztés
-Napi kapcsolattartás a szerviz menedzserekkel, munkájuk segítése a visszaküldött termékek tesztelése és
kezelése során
-Az elvégzett feladatok adminisztrálása, gépek dokumentációinak kezelése
- Gépek / alkatrészek csomagolásában való részvétel

Munkavégzés helye:
Vác

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció, a bérigény feltüntetésével,
az alábbi e-mail címre várjuk: brigitta@celitron.com

Elvárások:
Elvárások:

-Középfokú/ technikusi műszaki végzettség lehetőleg elektronikai (vagy mechanikai területen)
-Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Internet és MS Office használat, e-mailezés)
-Alapfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
-Önálló munkavégzés és problémamegoldás
- B kategóriás jogosítvány
-Flexibilitás, terhelhetőség

Cégünk, innovatív sterilizáló rendszereket fejleszt és gyárt kiváltképpen az egészségügyben és agráriparban. Ezen gépek és rendszerek egyedi fejlesztésű sterilizáló berendezések, amelyek fertőzésveszélyes anyagok ártalmatlanításában és újrahasznosításában jelentősek. 80 országban van jelenleg berendezésünk, a az igény pedig növekvő ezen környezetbarát technológiára.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző

Nyelvismeret:
Angol