Jobmonitor.hu

2021-01-13 08:44:43 2021-01-27

A(z) Integra Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Ügyintéző, adminisztrátor munka

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Feladatok:
-Gyártási folyamatok irányítása ellenőrzése
-Gyártási dokumentációk kezelése
-Gyártási folyamatokat vezérlő vállalatirányítási rendszer használata
-Ajánlatkérések elkészítése, nyomon követése
-Megrendelések és visszaigazolások rögzítése
-Nyilvántartások vezetése, statisztikák, riportok készítése
-Árubeérkezések ellenőrzése, rendelési dokumentáció kezelés

Elvárások:
-Minimum középfokú végzettség
-Önálló, pontos, gyors, igényes munkavégzés
-Magasfokú problémamegoldó képesség
-Angol nyelvtudás előnyt jelent
-Microsoft Office programok felhasználói szintű alkalmazása (Excel, Word, Outlook).

Az Integra Kft több, mint 30 éve foglalkozik szállítószalagok, szállítópályák forgalmazásával, gyártásával, valamint darabolástechnikai termékek kereskedelmével és szervizével. Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk
Ügyintéző, adminisztrátor munkatársat.

Amit ajánlunk:
-Fiatalos,lendületes csapat
-Versenyképes fizetés
-Cafeteria juttatás
-Stabil,folyamatosan fejlődő cég
-Jó munkahelyi légkör

Végzettség:
Középiskola

Nyelvismeret:
Angol