Jobmonitor.hu

2020-06-25 12:14:23 2020-07-09

A(z) Fejér Európa Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Út- Közmű Tervező munka

Székesfehérvár, Fejér

Feladatok:
A FEJÉR EURÓPA Kft. pályakezdő és több éves gyakorlattal rendelkező építőmérnököket keres TERVEZŐ munkakörökbe, illetve építőmérnöki tanulmányokat folytató BSc végzős vagy MSc hallgatókat rész vagy teljes munkaidőben SZERKESZTŐ munkakörbe. Cégünk elsősorban utak és a hozzá kapcsolódó létesítmények, valamint vízi közművek tervezésével foglalkozik.

Elvárások:
Tervező:
• AutoCAD Civil 3D
• Építőmérnöki, okl. építőmérnöki végzettség
• Út-, és forgalomtechnikai tervezői gyakorlat
Szerkesztő:
• AutoCAD (AutoCAD Civil 3D előny) felhasználói ismerete
• WORD/EXCEL programok felhasználói ismerete

Irodánk nagypolgári lakásban Székesfehérvár belvárosában jól megközelíthető helyen működik. Családias hangulatban, fiatal csapatban, magas szinten, kis és nagy projekteken dolgozunk. A Cég számára fontos az egyéni fejlődés ehhez képzési segítséget is nyújt. Szeretettel Várunk.

Amit ajánlunk:
• Versenyképes fizetés
• Szakmai fejlődés
• Változatos feladatok

Fizetés: Megegyezés szerint

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdő

Végzettség:
Főiskola