A(z) Hotel Cabernet Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Üzletvezető munka

Villány, Baranya

Feladatok, munka:
A Hotel Cabernet Szálloda és Pinceétterem működtetése, a napi üzletmenet megszervezése és felügyelete, háttérfolyamatok irányítása (recepció, étterem, konyha, takarító személyzet közti kommunikáció és információátadás);programszervezés, aktív részvétel a napi munkában.

Elvárások:
- Lelkes, motivált és pozitív személyiség
- Ambiciózus személyiség, vezetői látásmód
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
- Előny, de nem feltétel: szakirányú végzettség - vendéglátó üzletvezető
- Előny, de nem feltétel: szakmai tapasztalat vezetőként

Szállodánk, a Hotel Cabernet Villánykövesden található, a Fekete-hegy lábánál, közvetlenül a műemléki pincesor mellett. Fő erősségünk, amiért vendégeink visszatérnek hozzánk, a családias a hangulat, illetve az igazi falusi, borvidéki életérzés, amelyet szeretnénk átadni. Ezért rendkívül sokszínű programkínálattal és helyi ízekkel várjuk vendégeinket. Ebbe a pozícióba egy olyan ambiciózus, lelkes fiatalt keresünk, akinek szeretnénk a vezetési feladatokat folyamatosan átadni.

Amit ajánlunk:
- Teljes munkaidő
- Versenyképes jövedelem
- Hosszútávú munkalehetőség
- Megbecsültség és rugalmasság.

Fizetés: Megbeszélés szerint.

Végzettség:
Nincs elvárt végzettség

Nyelvismeret:
Angol