A(z) Heléna-CO Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Vendéglátói állások! munka

Mosonmagyaróvár, Győr-Moson-Sopron

Feladatok, munka:
27 éve működő családi vállalkozásunkba keresünk felszolgáló, recepciós, konyhalány, szobalány és gondnok munkakörbe jelentkezőket.
Fiatalos, jó hangulatú csapat várja a leendő kollégákat, pályakezdőtől a friss nyugdíjasig várjuk a jelentkezőket egyaránt.

Elvárások:
- Legyél emberközpontú, igényes a munkádra és Önmagadra egyaránt
- Legyen jó a problémamegoldóképességed és legyél talpraesett
- Szeress emberekkel foglalkozni
- Legyél türelmes és megértő

Családi vállalkozásunk 27 éve foglalkozik vendéglátással, hotelünk és éttermünk folyamatosan megújul, bővül, mert tudjuk, csak így lehet a piac élén maradni.
Fontos számunkra a munkavállalók megbecsülése, jó munkakörölmények és hangulat biztosítása.

Amit ajánlunk:
- Családias környezet
- Jó munkakörülmények
- Megbecsült munkavállalók
- Biztonságos anyagi háttérrel rendelkező cég
- Folyamatos fejlődés
- Szükség esetén szállás és melegétel

Fizetés: Fizetés és juttatás a különböző munkaköröknél változó, kérem érdeklődjön alábbi email címünkön.

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdő

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző

Nyelvismeret:
Angol Német