A(z) My HR Team Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Vezérlőtermi operátor munka

Gyöngyös, Heves

Feladatok, munka:
Gázipari területen működő nemzetközi partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Vezérlőtermi operátor

Feladatok:
• A telephelyi termelő tevékenység felügyelete,
• Termelési folyamat működésének nyomon követése, dokumentálása, hibajelzés esetén beavatkozási protokoll elindítása,
• Hibás működés esetén lehetséges okok feltárása,
• Jelentések elkésztése szakmai felettesnek, karbantartóknak,
• Műszaknaplók és egyéb előírt dokumentumok kezelése, vezetése.

Elvárások:
• Legalább középfokú műszaki vagy informatikai szakirányú végzettség, felsőfokú végzettség előny,
• Erős számítástechnikai ismeretek,
• Tanulási hajlandóság és érdeklődés műszaki, gépészeti terület iránt,
• 2 műszakos munkarend (De-Du, H-P), valamint beosztás szerint éjszakai készenlét vállalása,
• Igényes, pontos, szakszerű munkavégzési képesség,
• Angol nyelvismeret előny.

Álláslehetőségeket kínálunk Észak-kelet Magyarországon különböző szakterületeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Amit ajánlunk:
• Korrekt bérezési feltételek,
• Béren kívüli juttatások (Cafetéria), 13. havi fizetés,
• Biztos, hosszútávú munkalehetőség, kis létszám, családias légkör,
• Modern munkakörnyezet, stabil vállalati háttér,
• Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Gyöngyös környéke

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola

Nyelvismeret:
Angol