A(z) Plazmaszolgálat Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Vezető főorvos (Székesfehérvár) munka

Székesfehérvár, Fejér

Feladatok, munka:
• A centrum orvosszakmai vezetése, felügyelete
• Gyógyszeralapanyag gyártással kapcsolatos napi dokumentumok ellenőrzése
• Donorvizsgáló orvosok munkájának orvosszakmai felügyelete
• Dolgozók oktatása
• A centrum magas színvonalának megteremtése és megtartása

Elvárások:
• Szakorvosi végzettség, érvényes működési engedély
• Erős szabálykövető magatartás
• Erős szervezői készség
• Kiemelkedő kommunikációs készség
• Felelősségteljes döntéshozói képesség
• Vezetői kompetencia és készség
• Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
• Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

ELŐNYT JELENT:
• GMP iránylevek ismerete
• Transzfúziológia és gyógyszergyártás területén szerzett tapasztalat

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt székesfehérvári plazmaferezis centrumába VEZETŐ FŐORVOS (SZÉKESFEHÉRVÁR) munkakörbe munkatársakat keres.

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk „FŐORVOS - SZÉKESFEHÉRVÁR” jeligére!

Amit ajánlunk:
• Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely
• Versenyképes fizetés
• Dinamikus csapat
• Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
• Szakmai megbecsültség

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Egyetem