A(z) MOHAnet Mobilsystems Zrt. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Vezetői asszisztens munka

Budapest XV. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
• A vezető napi munkájának támogatása, személyi asszisztencia biztosítása (telefonhívások kezelése, a vezető naptárjának ellenőrzése és karbantartása, levelezések bonyolítása)
• A napi adminisztratív feladatok ellátása, prezentációk készítése, értékesítést segítő anyagok összeállítása
• Megbeszélések, találkozók, programok előkészítése és megszervezése, vendégek fogadása
• Kapcsolattartás a dolgozókkal, egyedi igények meghallgatása, problémák megoldása
• Irodaszer, havi nagybevásárlás és heti kisbevásárlás beszerzése és koordinálása
• Vezetőség által megjelölt, az iroda működésével kapcsolatos teendők ellátása
• Aktív szerepvállalás a vállalati rendezvények szervezésében és lebonyolításában
• Határidők tervezése, szervezése és koordinálása
• Marketingfeladatok tervezésében való aktív részvétel és koordinálása a külsős munkatársak felé (pr, marketing, szövegírás, weblapfejlesztés, grafika)
• Feladatok utókövetése

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Társalgási angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
• MS Office (PPT, Word, Excel, Outlook) professzionális használata
• Kiváló szervező-, és kommunikációs készség
• Határozott fellépés, rugalmasság, együttműködő készség és kedvesség
• Precíz, pontos, proaktív, önálló munkavégzés
• B kategóriás jogosítvány
• Gyors helyzetfelismerés, önálló problémamegoldás

Magyarországi IT fejlesztő és szolgáltató vállalata vezetői asszisztens munkatársat keres az általa gyártott rendszerek, hardverek és szoftverek adminisztratív támogatásához.

Amit ajánlunk:
• Stabil vállalati háttér
• Támogató munkahelyi légkör
• Céges autóhasználat lehetősége
• Változatos feladatok, fiatalos munkakörnyezet

Fizetés: Versenyképes fizetés és juttatások (céges telefon, cafeteria) Jelentkezni lehet 2019.02.26-ig magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével e-mail címünkre: r.munkacsy@mohanet.com

Végzettség:
Főiskola

Nyelvismeret:
Angol