A(z) Naturweb Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

WEBSHOP SZÁMLÁZÓ ÉS ÜGYINTÉZŐ munka

Budapest XIII. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
Az anatur webáruház számlázó, ügyintéző pozícióba keres munkatársakat.

Feladatok:
Munkaidőmérleged 80%-át a webáruházi rendelésekkel kapcsolatos adminisztrációs tevékenység teszi ki:
*E-mailen érkező megrendelések kezelése (összekészítés, csomagolás, számlázás, csomagfeladás adminisztrációja)
*A munkakörhöz kapcsolódó egyéb adminisztráció elvégzése (Pl.: hűségpontok kezelése, e-mailek megválaszolása)

A maradék 20%-ot a vásárlókkal történő kommunikáció jelenti:
*Rendelésfelvétel és vásárlói kérdések fogadása telefonon, esetleges reklamációkezelés

Elvárások:
Az állás betöltéséhez elég, ha érettségivel rendelkezel, hiszen 2 körös állásinterjúnkon az adminisztrációs és kommunikációs készséget, rátermettséget, és a tanulási képességet vesszük figyelembe!

Munkarended: H-P: 9-17, és minden 2. hét szombatján 9-14 óráig. Összesen: 170 óra/hó.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. Botond utca 12.

Fontos! Mielőtt elküldöd Önéletrajzod részünkre, nézz utánunk a F/anatur.hu és az anatur.hu site segítségével.
A segítőkész és vevőközpontú kiszolgálás okán a munka mellett folyamatosan, naprakészen el kell sajátítani a termékismeretet. Így jelentkezését csak azoknak tudjuk elfogadni, akik ezt vállalni tudják!

Fizetés: Fizetésed: Nettó havi fizetés (amit kézhez kapsz) az első 3 hónapban: 150.000 Ft, a 4. hónaptól 180.000 Ft.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Nincs elvárt végzettség